Mėtų žaluma Jūsų namams

Sukurkite malonią, ramią gyvenamąją vietą panaudodami mėtos atspalvio dekorą ir akcentus.

Mėtų svetainė

Tam, kad suteiktų gamtos natūralumo šiai New York‘o svetainei, Fawn Galli panaudojo pagal asmeninį užsakymą pagamintą mėtų žalumą: „Nemanau, kad spalva turi būti pernelyg sodri ar ryški, kai kalbame apie sienas.“ Pal + Smith kėdės su gepardo raštais – Safari iš Manuel Canovas – bei Paley sofa iš Profiles, Fiona Curran Palette kilimas iš Rug Company ir Anne Siems paveikslas suteikia kambariui „pasakų knygos fantaziją“.

Mėtinis pertvarkymas

Dizainerė Kathryn Ireland įnešė ryškios spalvos ir atsipalaidavimo į atmosferą šiame 1928-ųjų ispaniško stiliaus kotedže suteikdama virtuvei mėtinį pertvarkymą. Atveriami langai tarsi sujungia virtuvę su kiemeliu. Pakabinami žiburiai iš Liz‘s Antique Hardware. Pagal užsakymą pagamintos plytelės iš Mission Tile West.

Tradicinis žalias miegamasis

Pagrindiniame miegamajame šiame Palm Beach name, kurtame Allison Paladinio, lova yra iš Drexel Heritage’s Postobello kolekcijos, spintelės, kurtos Thomas Pleasant, yra „turtingos ir elegantiškos“, o tai ypač išryškėja, kai jos stovi šalia sienų, nudažytų Benjamin Moore’s Mesquite. Minkštasuolis padengtas Cowtan & Tout’s Trailing Leaf Linen.

Mėtų žalumo virtuvė

Šioje California esančioje virtuvėje, kurtoje Madeline Stuart, spintelės yra nudažytos Benjamin Moore’s Sherwood Green. Spintelės, skirtos maisto ruošimui, yra juodos spalvos tam, kad „suteiktų tvirtą pagrindą ir viską savotiškai sujungtų,“ – sako Stuart. Akvamarino marmuras – iš Modul Marble. Revival serijos plytelės iš Mission Tile West.

Pavasarinė mėta

Tradicinio buto svetainei New York‘e, Todd Klein parinko šviesią, vėsią žalią spalvą. „Jeigu galvojate apie namą kaip ir apie besikeičiančius keturis metų laikus, tuomet ši svetainė yra tikras pavasaris,“ – sako Klein. Grafinė juodai balta medžiaga iš China Seas – Macoco Reverse ant sofos ir Potalla Background ant pagalvių – „prideda jaunatviškumo ir įnoringumo įvaizdžio“.

Modernus mėtų žalumos miegamasis

Lovos su baldakimu yra pačios mylimiausios dizainerio Timothy Whealon „tol, kol jos nėra perpildytos. Man patinka oras ir erdvė. Tai yra jaukus, švarus, modernus miegamasis su klasikinėmis linijomis.“ Šiam New York‘o buto miegamajam jis pasirinko Farrow & Ball’s Parma Gray sienoms, nes ši spalva puikiai dera su žaliomis pagalvėmis ir turkio spalvos 1960-ųjų lempomis.

Sodrus žalias saulėtas kambarys

Šiame šalia vandenyno esančiame Palm Beach name, Allison Paladino panaudojo svetainės sienoms ryškią žalią tam, kad būtų geriau „pagaunama“ šviesa  ir parinko baltą spalvą tam, kad spalva taptų ramesnė. „Ryški žalia šiame kambaryje gali būti truputį nervinanti, tačiau iš tiesų ši vieta yra gana atpalaiduojanti, nes apribojau spalvas ties žalia ir balta, kad būtų sukurta rami aplinka,“ – teigia ji. „Jeigu būčiau pridėjusi kitokios spalvos, kambarys taptų nemalonus, netgi šiek tiek šokiruojantis.“ Ficks Reed’s St. Denis krėslai ir kušetės yra padengti Woodland Fern, Baker Slipper kėdės padengtos Monterey in Citron Green; abi medžiagos yra iš Brunschwig & Fils. Kilimas iš Jack Walsh Carpets.

Nuostabi išorė

Floridoje esančiam miegamajam dizainerė Jennifer Garrigues pasirinko Poter Paints’ Parsley Tint 6998-1 su Benjamin Moore’s Cloud White 967 apvadams. „Ši blyški vandens žalsvumo spalva yra tarsi vandenynas, kai jis būna toks skaidrus, jog galite lengvai matyti smėlį vos pažvelgę į vandenį. Tai man primena apie atostogas, saulėtas dienas ir kaip ramiai jaučiausi sėdėdama ant jūros kranto ir stebėdama ošiančias bangas,“ – teigia ji.

Ar Tau patiko? Kokia tavo nuomonė?

Jūsų vardas

Įvesti vardą - privaloma.

Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

El. pašto adresas - privalomas.

O kur žinutė? ;)

© 2014 Visos teisės saugomos

Viskas prasideda nuo idėjos. - Interjeroidejos.com

Interjero Idėjos